Skip to main content

Nikt nie ma więcej siły, by udźwignąć swój los, niż ten, komu ten los przypadł w udziale.

Bert Hellinger

Pola

Dziękuję moim Rodzicom i wszystkim Nauczycielom, których spotkałam na swojej drodze. Dostałam od Nich tak wiele – dzięki temu mogę wzrastać a teraz dzielić się tym z innymi poprzez konsultacje, warsztaty czy wykłady – chętnie to robię nadal.

Trochę historii

Na drodze do harmonii i równowagi było kilka etapów w moim życiu. Od dziecka interesowało mnie poznanie natury człowieka. Gdy miałam 12 lat, wiedziałam, że będę psychologiem. Z natury byłam bardzo dynamiczna i energiczna, więc musiałam gdzieś tę energię ukierunkować. Najpierw byłam skupiona na fizyczności, na tym, jak dbać o ciało i je doskonalić; trenowałam siatkówkę i studiowałam w Akademii Wychowania Fizycznego. Jednak aspekt psychiczny był dla mnie również ważny, dlatego jako drugi kierunkiem studiów pojawiła się psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Pasją stało się poszukanie odpowiedzi na pytanie o naturę człowieka. Przełomowym momentem w moim życiu był udział w wykładzie, podczas którego prowadzący poprosił, żeby zamknąć oczy, zacząć obserwować swój umysł i zobaczyć, kto go obserwuje. To doświadczenie otworzyło mnie na nowy obszar poszukiwań. Zaczęłam interesować się Jogą, Ajurwedą i nowym podejściem do rozumienia istoty człowieka.

Metody pracy

Wielką wartością wypracowanej metody jest przestrzeń, w której pojawia się szacunek, uważność, umiejętność słuchania i wycofania się z chęci pomagania. Wtedy pojawia się To co działa i pomaga.

Wieloletnie poszukiwania doprowadziły mnie do metod, które pozwalają rozwiązywać wewnętrzne konflikty i skutecznie pracować nad sobą. Joga i Ajurweda stały się pomocne w przywracaniu relaksu i zrozumieniu potrzeb własnego ciała a medytacja przynosi ukojenie dla umysłu.

Cennym odkryciem było również, to, jak istotną rolę odgrywają w naszym życiu losy przodków, rodziny pochodzenia i jak przekładają się one na relacje, zdrowie i samopoczucie dzisiaj. Metoda Nowych Ustawień Berta Hellingera® okazała się bezcenna. Doświadczenie to daje głęboki wgląd i zrozumienie problemów, z którymi się borykamy.

Kolejny obszar to Psychobiologia – nowy kierunek uwzględniający odkrycia Germańskiej Nowej Medycyny dr Ryke Hamera, Recall Healing® (Totalnej Biologii®) dr Gilberta Renaud, Biologiki Roberto Bernai i obszernej wiedzy Gerarda Athiasa. Psychobiologia służy przede wszystkim zrozumieniu i uświadomieniu powiązań pomiędzy, często nieuświadomionymi konfliktami człowieka, a biologiczną odpowiedzią organizmu na te konflikty.

W czasie konsultacji, jeśli zaistnieje taka potrzeba stosuję również: techniki oddechowe, techniki relaksacyjne, metodę Brandon Bays® (The Journey) „Podróż” czy techniki uwalniania emocji dr Davida Hawkinsa i dr Bradley’a Nelsona.

Doświadczenie

Ukończyłam dwuletnie szkolenie podyplomowe „Podejście systemowe w terapii rodzin” prowadzone przez zespół Zakładu Terapii Rodzin przy Katedrze Psychiatrii Akademii Medycznej w Krakowie, obecne Collegium Medicum UJ.

Doświadczenia w zakresie pracy ustawieniowej zdobyłam i nadal zdobywam poprzez udział w warsztatach Nowych Ustawień Berta Hellingera®. Jestem Absolwentka Szkoły Gerharda Walpera Taunus-Institute für Systemaufstellungen.

Szkolenia w zakresie Psychobiologii stanowią istotną cząść moich zainteresowań i stąd udział w kursach dotyczących tej tematyki:  Germańskiej Nowej Medycyny, Recall Healing® (Totalnej Biologii®), Biologiki  czy spotkaniach z Gerardem Athiasem, a szczególnie w Akademii Psychobiologii prowadzonej przez dr Marzannę Radziszewską – Edycja I Kraków.

Posiadam tytuł Yoga Acharia (Mistrz Jogi) Nauczyciel jogi i Ayurveda Jyothi (Światło Ajurvedy) dyplomowany ajurwedyjski doradca żywieniowy oraz konsultant w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody.

W Londynie zdobywałam wiedzę z zakresu sztuki komunikowania się Lendmark Education.

W ramach rozwoju osobistego a także zawodowego uczestniczyłam w wielu szkoleniach, warsztatach, seminariach i konferencjach naukowych w Kraju oraz zagranicą.

Uczyłam się również u Richarda Bartletta i Melissy Joy metody komunikacji kwantowej ”Matrix Energetics”.

Od ponad 30 lat wspomniane wyżej dziedziny są częścią mojego życia zawodowego i prywatnego. Pomagają mi one utrzymać ciało, umysł i ducha w dobrej kondycji i równowadze. Dzięki tej wiedzy skuteczniej mogę dzielić się z innymi tym, jak radzić sobie z trudnościami życia codziennego, by osiągnąć równowagę i harmonię.

Call Now Button