Skip to main content

Kursy i Warsztaty Ustawień Systemowych
wg Metody Berta Hellingera ®

Warszawa, Kraków 2021/2022

KUS - Kurs Podstawowy

Celem kursów podstawowych (KUS-10, 11) jest własny rozwój oraz zrozumienie tego co stoi za problemami życiowymi, zawodowymi i zdrowotnymi. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte w czasie kursu pozwolą na lepsze poznanie a także zrozumienie siebie, relacji w pracy, w rodzinie, między partnerami, dziećmi oraz inne popatrzenie na chorobę.

Kurs przeznaczony jest dla osób zajmujących się problemami i doradztwem w zakresie: zdrowia, psychologii, terapii, fizjoterapii, coachingu oraz rozwojem własnym.

Jednym z istotnych aspektów kursu jest możliwość pracowania z własnymi problemami w dowolnym temacie.

KUS II

Natomiast KUS-II- przeznaczone są dla uczestników, którzy ukończyli kurs podstawowy KUS-nr. Pomysł ten wyszedł od uczestników kursów podstawowych, którzy doświadczyli ustawień, własnych zmian, pogłębionej świadomości i wyrazili potrzebę oraz chęć dalszego rozwoju. KUS-II- ma też poszerzoną tematykę o nowe moduły i techniki relaksacyjne, oddechowe – praca ze świadomością ciała. Szczegółowe informacje zostaną przesłane zainteresowanym.

Zapisy i informacje

Terminy Kursów Ustawień Systemowych Warszawa, Kraków 2021/2022

KUS-II-2-K KRAKÓW:
1/ 10-11.04.2021
2/ 08-09.05.2021
3/ 12-13.06.2021
4/ 11-12.09.2021
5/ 09-10.10.2021

KUS-11 KRAKÓW:
1/ 4-5.09.2021
2/ 2-3.10.2021
3/ 6-7.11.2021
4/ 4-5.12.2021
5/ 8-9.01.2022

KUS-II-3-W WARSZAWA: 
1/ 29-30.05.2021
2/ 26-27.06.2021
3/ 24-25.07.2021
4/ 28-29.08.2021
5/ 25-26.09.2021

KUS-10 WARSZAWA:
1/ 14-15.08.2021
2/ 18-19.09.2021
3/ 16-17.10.2021
4/ 13-14.11.2021
5/ 15-16.01.2022

Opinie na temat Kursów

Pola, to był niesamowity czas odkrywania świata na nowo. Szalenie głębokie doświadczenie obserwacji z innej perspektywy. No i Ty. WSPANIAŁA PRZEWODNICZKA. Dziękuję.
Maciek

Piękny to był czas, dziękuje za niego. Dziękuje sobie, że sobie pozwoliłam i Tobie, że mi w tym towarzyszyłaś. Kiedyś jeszcze się spotkamy, a tymczasem przesyłam pozdrowienia z serca.
Karolina

Kurs to piękna droga w głąb siebie, do większej akceptacji życia i tego co przychodzi – zarówno dobrego jak i złego oraz większego spokoju na głębokim poziomie. To zaufanie, ze wszystko jest dla nas a nie przeciwko nam, to dostęp do nieograniczonej obfitości dzięki patrzeniu z poziomu serca.

Jestem wdzięczna, że mogłam brać w nim udział i ze życie poprowadziło mnie właśnie do Apolonii i dało możliwość tak pięknego wglądu i rozwoju.
EK

Z przyjemnością i wdzięcznością dzielę się moją opinią o kursie. Po każdym spotkaniu czułam się lżejsza i spokojniejsza. Zobaczyłam to, co niewidoczne dla moich oczu i uświadomiłam sobie wiele spraw, które mnie blokują w drodze do samopoznania. Jednocześnie w atmosferze pełnej szacunku, otwartości na drugiego człowieka, życzliwości i zaufania mogłam uwolnić to co zatrzymane.

Apolonia jest uważna na każdego, nikt podczas kursu nie jest w jakikolwiek sposób pominięty. Dzieli się szczodrze swoją wiedzą, mądrością i sercem.

Z ogromnym szacunkiem i wdzięcznością
Ewa

Ustawienia systemowe według Berta Hellingera to według mnie jedyna droga, która umożliwia tak wiele. Nie tylko pozwala dotknąć najbardziej fundamentalnej prawdy, która często dla nas samych nie jest łatwo dostępna, nade wszystko pozwala wejść w doświadczanie. W tym już nie ma miejsca na manipulacje, autosabotaże i wszelkie racjonalizacje naszego umysłu. Jest przeżycie, które zmienia wszystko. Uwalnia zablokowane emocje, rozbraja stare prawdy i schematy myślowe i wszystko stawia w nowym świetle. Z tego miejsca można już tylko iść w nowe i tworzyć je świadomie, z miłości do siebie i do życia.

Apolonia natomiast, jako prowadząca, jest najbardziej uważną, głęboko obecną i podążającą prowadzącą ustawień systemowych, jaką dotychczas poznałam. Poza niezwykłym wyczuciem przestrzeni, pola, ludzi, jest niezwykle otwarta na różnorodność życia i zaraża własnym spokojem i akceptacją. W tworzonej przez nią akceptującej przestrzeni – możliwa jest głęboka pracy i wielkie transformacje.

Nauka ustawień odbywa się lekko, poprzez doświadczanie i asymilowanie przekazywanej wiedzy.
Kurs jest zdecydowanie życiozmienny.

A ja go z serca polecam,
Dominika Świątecka-Majewska
Właścicielka Twórczego Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA w Olsztynie

Nie wiem czy do końca potrafię wyrazić w słowach co kurs mi dał. Niewątpliwie odmienił moje życie, moje postrzeganie świata, ludzi i siebie. Miałam duży problem z samoakceptacją, teraz moje serce otworzyło się na miłość. Na miłość i czułość do siebie. Podczas medytacji czuję i słyszę bicie mojego serca, a ciało wibruje jakby cały czas było w innym wymiarze.
Spokojniej żyje mi się z myślą i świadomością, że życie mnie wspiera, a szczęścia nigdy nie za wiele.

Dziękuję Ci Polu za tę podróż i oczywiście zapisuję się na dalsze spotkania.
Edyta B.

Jako uczestnik kursu ustawień odkryłam wiele wspaniałych rzeczy na swój temat jak również uwolniłam się od tak wielu traum, które miały miejsce w moim życiu oraz życiu mojej rodziny.

Jest to przepiękna podroż do mojej duszy i czuję ogromną wdzięczność, że mogłam tego doświadczyć. Pani Pola jest niezwykła kobieta, która uczy mnie zgody na siebie taka jaka jestem oraz akceptacji innych.

Z głębi serca bardzo dziękuję
Dorota

Serdecznie dziękuję za warsztatową przygodę z Tobą i już czekam na II stopień. Kurs dostarczył mi wiele wglądów i lepsze rozumienie siebie, swojego życia i relacji z najbliższymi. Tak jak mówiłam, każde Twoje zdanie było jak perła, cenna informacja czy prawda, którą należy zachować głęboko w sercu. Wszystko w duchu głębokiego szacunku i miłości…

Otworzyłaś mi oczy na wiele aspektów, pokazałaś jak zasady głoszone przez Berta Hellingera funkcjonują w życiu, jak ważna jest akceptacja i zgoda na drugiego człowieka takim jaki jest. Powtarzałaś, że wszystko co się dzieje, jest właściwe … Pokazałaś jak ważna jest struktura systemu i równowaga.

Dzięki cudownej grupie dane mi było uczestniczyć w przeróżnych „ustawieniach”, które pokazywały kawałki mojej historii i pozwoliły mi spojrzeć głębiej na swoje życie. Te prace bardzo uświadomiły jak bardzo wszyscy jesteśmy połączeni … i jak bardzo to „Pole/Siła” jest inteligenta.

Dziękuję za Twoją wiedzę, intuicję, wysoką kulturę osobistą i prowadzenie.
Ania F.

Call Now Button